Agora Guesthouse

Valutato 9.4 in 982 recensioni. 46 stanze.

Situated in Sultanahmet, Istanbul’s Old Town, Agora Guesthouse offers rooms with free WiFi and a flat-screen TV. Hagia Sophia is 600 metres away while The Blue Mosque is 500 metres away. Facilities include a rooftop terrace.

The air-conditioned rooms of Guesthouse Agora feature wooden floors and furniture. The rooms have cable TV, dining table and a hairdryer.

Guests can enjoy Agora’s homemade breakfasts, which are served on the rooftop terrace that overlooks the Bosphorus and the Asiatic part of Istanbul.

The staff of Agora Guesthouse is available 24/7. The guesthouse also offers board games, a tour desk, and an airport shuttle at an additional charge.

Topkapi Palace is 550 metres and Grand Bazaar is 1.5 km from the property. Istanbul Airport is 43 km away.

Stanze disponibili

2 guests

Stanze

Adulti

Bambini

Consigliato nelle vicinanze

Una guida ai migliori luoghi nelle vicinanze Agora Guesthouse

 1. Saade Kahvaltı

  Herseyi harıka,lezzet birleşimi,sunum manzara servis cok guzel

  177 m dall'hotel
  Darüssaade Hotel Sultanahmet

 2. Ayasofya Meydanı

  Milli Görüşcüler Geldi Erbakan Hocam Ümmetin Yanindayiz Cihad Meydanlarindayiz Saadet Partisi Ümmetin Sesi Olmaya Devam Edecek

  294 m dall'hotel
  Cankurtaran Mh.

 3. Sultan Ahmet Camii

  Mavi Cami olarakta bilinir. Sultan Birinci Ahmed tarafından MimarSedefkâr Mehmet Ağa'ya yaptırılmıştır.Ayasofya'nın 1934 yılında camiden müzeye dönüştürülmesiyle, İstanbul'un ana camiisi olmuştur!

  324 m dall'hotel
  Sultan Ahmet Mah. At Meydanı Cad. No:7

 4. Ayasofya Müzesi Padişah Türbeleri

  Dünyanın ilk ibadet yerlerinden biri. burayı defalarca gezsemde ziyaret etmeyi seviyorum .ecdadımız burada yatıyor neticede .ruhlarına fatiha okumadan ayrılmayın :)

  333 m dall'hotel
  Cankurtaran Mh. Ayasoyfa Meydanı

 5. Sultanahmet

  Köfte; Sultanahmet deyince akla camiiden ve turistlerden sonra gelen ilk şeydir belki de. İstanbul'da yaşayıp ya da Sultanahmet'e gidipte orada köfte yememek İstanbul'lular için büyük kayıptır. :)

  342 m dall'hotel

 6. Ayasofya-i Kebir Camii Şerifi

  İstanbul Ayasofya-i Kebir

  387 m dall'hotel

 7. Sultanahmet Meydanı

  Heleki Ramazan ayında orucunu açtıktan sonra böyle çayını içeceksin o güzel ambiyansı hissedeceksin Allaha şükür ediceksin Ruhun açılacak...

  392 m dall'hotel
  Sultanahmet

 8. Ayasofya

  916 yıl kilise, 481 yıl da cami olarak hem Hıristiyanlığa, hem de Müslümanlığa hizmet etmiştir.İlk yapıldığında Büyük Kilise (Megale Ekklesia) denilen yer Fetih’ten sonra ise Ayasofya ismini almıştır!

  393 m dall'hotel
  Ayasofya Meydanı, Sultanahmet

 9. Topkapı Sarayı Bab-ı Hümayun Kapısı

  Beautiful beautiful

  410 m dall'hotel
  Cankurtaran Mahallesi

 10. Ahmet Hamdi Tanpınar Edebiyat Müze Kütüphanesi

  İnsanlar tarafından henüz keşfedilmemiş. Keşfetmezler inşallah. Çok sakin huzur dolu bir mekan. Hem müze hem kütüphane. O yüzden muhteşem :)

  0.7 km dall'hotel
  Gülhane Parkı Alay Köşkü

 11. Topkapı Sarayı Müzesi

  15.yy.dan 19.yy.a kadar Osmanlı Padişahlarının yaşadığı Topkapı Sarayı, muhteşem mimarisi ve barındırdığı değerler ile İstanbul'da mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir!

  0.7 km dall'hotel
  Cankurtaran

 12. Day Day Pastanesi

  Elmalı ve çikolatalı kurabiyelerini, acıbadem kurabiyesini ve tahinli pidesini denedik. Hepsi lezzetli ama favorilerim kesinlikle elmalı kurabiye ve tahinli pide. Ayrıca esnaflık çok güzel. 👏🏻👏🏻

  1.1 km dall'hotel
  Molla Feneri Mahallesi İskender Boğazı Sokak No:18/2